990000600

| Panelmodell | 990000600 |
|---|---|
| Panel varumärke | TPO |
| descrition | LTPS TFT-LCD ,2.0 inch, 480×240 |
| Paneltyp | LTPS TFT-LCD |
| 990000600-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 39.88×30 mm |
| Översikt | 46.1×40.96 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 13/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/50/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Serial RGB (8-bit) + SPI , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av TPO 990000600.
TPO 990000600 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TPO 990000600 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TPO 990000600 eller andra TPO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TPO 990000600-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
TPO 990000600 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För TPO 990000600 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för TPO 990000600 eller andra TPO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från TPO 990000600-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "990000600"
- TPO 990000600
- 990000600 datablad
- 990000600-bild
- 990000600 pris
- 990000600-distributör

