AA104SL02-CE1

| Panelmodell | AA104SL02-CE1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104SL02-CE1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 800(RGB)×600 (SVGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 211.2 × 158.4 (H×V) |
| Kontur (mm) | 240.6 × 190.5 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Clear |
| luminans | 630 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | - |
| Bra utsikt på | - |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 262K/16.7M |
| bakgrundsbelysning | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Massa | 820g (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | PCAP, Optical Bonding |
| Signaltyp | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -30 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104SL02-CE1.
Mitsubishi AA104SL02-CE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104SL02-CE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104SL02-CE1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104SL02-CE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104SL02-CE1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104SL02-CE1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104SL02-CE1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104SL02-CE1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104SL02-CE1"
- Mitsubishi AA104SL02-CE1
- AA104SL02-CE1 datablad
- AA104SL02-CE1-bild
- AA104SL02-CE1 pris
- AA104SL02-CE1-distributör

