AA104SS02

| Panelmodell | AA104SS02 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 800×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104SS02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 230×180.2×11 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104SS02.
Mitsubishi AA104SS02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104SS02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104SS02 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104SS02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104SS02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104SS02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104SS02 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104SS02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104SS02"
- Mitsubishi AA104SS02
- AA104SS02 datablad
- AA104SS02-bild
- AA104SS02 pris
- AA104SS02-distributör

