AA104VD01

| Panelmodell | AA104VD01 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VD01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 241×180.2×11 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VD01.
Mitsubishi AA104VD01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VD01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VD01 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VD01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VD01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VD01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VD01 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VD01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VD01"
- Mitsubishi AA104VD01
- AA104VD01 datablad
- AA104VD01-bild
- AA104VD01 pris
- AA104VD01-distributör

