AA104VD04

| Panelmodell | AA104VD04 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VD04-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 640(RGB)×480 (VGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 211.2 × 158.4 (H×V) |
| Kontur (mm) | - |
| luminans | - |
| Kontrastförhållande | 600 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| Bra utsikt på | 6 o'clock |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 262K 40% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | |
| Massa | 600g (Typ.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | CMOS (1 ch, 6-bit) , Connector , 31 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.)(VCC) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VD04.
Mitsubishi AA104VD04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VD04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VD04 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VD04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VD04 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VD04 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VD04 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VD04-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VD04"
- Mitsubishi AA104VD04
- AA104VD04 datablad
- AA104VD04-bild
- AA104VD04 pris
- AA104VD04-distributör
