AA104VJ02--G1

| Panelmodell | AA104VJ02--G1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VJ02--G1-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 640(RGB)×480 (VGA) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 211.2 × 158.4 (H×V) |
| Kontur (mm) | 230 × 180.2 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Glare (Haze 0%) |
| luminans | 900 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/60/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | - |
| Bra utsikt på | - |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Färgdjup | 262K/16.7M 45% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | WLED , 100K hours , With LED Driver |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | LVDS (1 ch, 6/8-bit) |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VJ02--G1.
Mitsubishi AA104VJ02--G1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VJ02--G1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VJ02--G1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VJ02--G1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VJ02--G1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VJ02--G1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VJ02--G1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VJ02--G1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VJ02--G1"
- Mitsubishi AA104VJ02--G1
- AA104VJ02--G1 datablad
- AA104VJ02--G1-bild
- AA104VJ02--G1 pris
- AA104VJ02--G1-distributör

