AA104VJ02--T1

| Panelmodell | AA104VJ02--T1 |
|---|---|
| Panel varumärke | Mitsubishi |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AA104VJ02--T1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 230×180.2 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 40% |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Mitsubishi AA104VJ02--T1.
Mitsubishi AA104VJ02--T1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VJ02--T1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VJ02--T1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VJ02--T1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Mitsubishi AA104VJ02--T1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Mitsubishi AA104VJ02--T1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Mitsubishi AA104VJ02--T1 eller andra Mitsubishi LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Mitsubishi AA104VJ02--T1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AA104VJ02--T1"
- Mitsubishi AA104VJ02--T1
- AA104VJ02--T1 datablad
- AA104VJ02--T1-bild
- AA104VJ02--T1 pris
- AA104VJ02--T1-distributör

