AM-320240-015A

| Panelmodell | AM-320240-015A |
|---|---|
| Panel varumärke | Amson |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,1.5 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| AM-320240-015A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 33.12×25.44 mm |
| Översikt | 36.9×33.2×2.7 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Serial RGB (6-bit) + SPI , 40 pins |
| Inspänning | 1.8/2.8V (Typ.)(IOVCC/VCI) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Amson AM-320240-015A.
Amson AM-320240-015A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Amson AM-320240-015A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Amson AM-320240-015A eller andra Amson LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Amson AM-320240-015A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Amson AM-320240-015A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Amson AM-320240-015A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Amson AM-320240-015A eller andra Amson LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Amson AM-320240-015A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "AM-320240-015A"
- Amson AM-320240-015A
- AM-320240-015A datablad
- AM-320240-015A-bild
- AM-320240-015A pris
- AM-320240-015A-distributör
