B140HTN01.0

| Panelmodell | B140HTN01.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.14×173.89 mm |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 60% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/20/45 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140HTN01.0.
AUO B140HTN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140HTN01.0"
- AUO B140HTN01.0
- B140HTN01.0 datablad
- B140HTN01.0-bild
- B140HTN01.0 pris
- B140HTN01.0-distributör

