B140HTN01.4

| Panelmodell | B140HTN01.4 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.4-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.14×173.89 mm |
| Översikt | 320.4×205.6×3 mm |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Yta | Antiglare (Haze 20%) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140HTN01.4.
AUO B140HTN01.4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.4 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.4 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.4 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.4-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140HTN01.4"
- AUO B140HTN01.4
- B140HTN01.4 datablad
- B140HTN01.4-bild
- B140HTN01.4 pris
- B140HTN01.4-distributör

