B140HTN01.8

| Panelmodell | B140HTN01.8 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140HTN01.8-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 309.14(H)×173.89(V) mm |
| Skiss Dim. | - |
| luminans | - |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | 6 o'clock |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Färg | 262K 45% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 15K hours |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | - |
| Gränssnittstyp | eDP |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140HTN01.8.
AUO B140HTN01.8 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.8 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.8 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.8-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140HTN01.8 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140HTN01.8 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140HTN01.8 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140HTN01.8-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140HTN01.8"
- AUO B140HTN01.8
- B140HTN01.8 datablad
- B140HTN01.8-bild
- B140HTN01.8 pris
- B140HTN01.8-distributör

