B140QAN01.0

| Panelmodell | B140QAN01.0 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 2560×1440 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140QAN01.0-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AHVA, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 309.35×174.01 mm |
| Översikt | 320.4×205.1×2.6 mm |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (4 Lanes) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140QAN01.0.
AUO B140QAN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140QAN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140QAN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140QAN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140QAN01.0 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140QAN01.0 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140QAN01.0 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140QAN01.0-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140QAN01.0"
- AUO B140QAN01.0
- B140QAN01.0 datablad
- B140QAN01.0-bild
- B140QAN01.0 pris
- B140QAN01.0-distributör
