B140XTN01.1

| Panelmodell | B140XTN01.1 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN01.1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Översikt | 323.5×192×5.2 mm |
| Formstil | Wedge (PCBA Bent, Depth ≥5.2mm) |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/35 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (1 Lane) , 30 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XTN01.1.
AUO B140XTN01.1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN01.1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN01.1 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN01.1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN01.1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN01.1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN01.1 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN01.1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XTN01.1"
- AUO B140XTN01.1
- B140XTN01.1 datablad
- B140XTN01.1-bild
- B140XTN01.1 pris
- B140XTN01.1-distributör

