B140XTN04.E

| Panelmodell | B140XTN04.E |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN04.E-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Formstil | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | eDP (1 Lane) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XTN04.E.
AUO B140XTN04.E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN04.E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN04.E eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN04.E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN04.E är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN04.E pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN04.E eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN04.E-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XTN04.E"
- AUO B140XTN04.E
- B140XTN04.E datablad
- B140XTN04.E-bild
- B140XTN04.E pris
- B140XTN04.E-distributör

