B140XTN07.3

| Panelmodell | B140XTN07.3 |
|---|---|
| Panel varumärke | AUO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| B140XTN07.3-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1366(RGB)×768 [WXGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 309.399(H)×173.952(V) mm |
| Skiss Dim. | 315.9(H)×197.54(V) ×3(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| luminans | 220 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | 6 o'clock |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 45/45/15/40 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Support Färg | 262K 45% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Form Style | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av AUO B140XTN07.3.
AUO B140XTN07.3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN07.3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN07.3 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN07.3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
AUO B140XTN07.3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För AUO B140XTN07.3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för AUO B140XTN07.3 eller andra AUO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från AUO B140XTN07.3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "B140XTN07.3"
- AUO B140XTN07.3
- B140XTN07.3 datablad
- B140XTN07.3-bild
- B140XTN07.3 pris
- B140XTN07.3-distributör

