BP070WS1-200

| Panelmodell | BP070WS1-200 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 1024×600 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| BP070WS1-200-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | ADS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×90 mm |
| Översikt | 164.05×102.6×2.75 mm |
| Yta | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 900:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 52% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 5S4P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 8-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.7V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE BP070WS1-200.
BOE BP070WS1-200 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE BP070WS1-200 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE BP070WS1-200 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE BP070WS1-200-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE BP070WS1-200 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE BP070WS1-200 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE BP070WS1-200 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE BP070WS1-200-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "BP070WS1-200"
- BOE BP070WS1-200
- BP070WS1-200 datablad
- BP070WS1-200-bild
- BP070WS1-200 pris
- BP070WS1-200-distributör
