C070SWP2

| Panelmodell | C070SWP2 |
|---|---|
| Panel varumärke | IVO |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| C070SWP2-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×86.64 mm |
| Översikt | 162.35×97.89×1 mm |
| Yta | Without Polarizer |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Förare IC | Suggest NT39416Q + NT52001 |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av IVO C070SWP2.
IVO C070SWP2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För IVO C070SWP2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för IVO C070SWP2 eller andra IVO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från IVO C070SWP2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
IVO C070SWP2 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För IVO C070SWP2 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för IVO C070SWP2 eller andra IVO LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från IVO C070SWP2-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "C070SWP2"
- IVO C070SWP2
- C070SWP2 datablad
- C070SWP2-bild
- C070SWP2 pris
- C070SWP2-distributör

