CLAA133WA01

| Panelmodell | CLAA133WA01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,13.3 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAA133WA01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 293.42×164.97 mm |
| Översikt | 314.1×188.75×3.6 mm |
| Formstil | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 8 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 40/40/15/30 (Min.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Embedded (LED Driver) |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAA133WA01.
CPT CLAA133WA01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA133WA01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA133WA01 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA133WA01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA133WA01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA133WA01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA133WA01 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA133WA01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAA133WA01"
- CPT CLAA133WA01
- CLAA133WA01 datablad
- CLAA133WA01-bild
- CLAA133WA01 pris
- CLAA133WA01-distributör

