CLAA140WB01

| Panelmodell | CLAA140WB01 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14.0 inch, 1366×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAA140WB01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Transmissive |
| Aktivt område | 309.399×173.952 mm |
| Formstil | Flat (PCBA Flat, Depth 3.4~4.0mm) |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAA140WB01.
CPT CLAA140WB01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA140WB01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA140WB01 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA140WB01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA140WB01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA140WB01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA140WB01 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA140WB01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAA140WB01"
- CPT CLAA140WB01
- CLAA140WB01 datablad
- CLAA140WB01-bild
- CLAA140WB01 pris
- CLAA140WB01-distributör

