CLAA150XG02

| Panelmodell | CLAA150XG02 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,15.0 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAA150XG02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 304.1×228.1 mm |
| Översikt | 326×252×11.5 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 8/22 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 60/60/45/55 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (2 ch, 8-bit) , 102 pins |
| Inspänning | 3.3/9.2/18.0V (Typ.)(VDD/VDDA/VDDG) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAA150XG02.
CPT CLAA150XG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA150XG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA150XG02 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA150XG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAA150XG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAA150XG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAA150XG02 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAA150XG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAA150XG02"
- CPT CLAA150XG02
- CLAA150XG02 datablad
- CLAA150XG02-bild
- CLAA150XG02 pris
- CLAA150XG02-distributör

