CLAT080WQ65

| Panelmodell | CLAT080WQ65 |
|---|---|
| Panel varumärke | CPT |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×1280 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| CLAT080WQ65-pris | Begär pris och ledtid |
| Aktivt område | 107.64×172.224 mm |
| Översikt | 119.6×205.4×4.9 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) , CIE1931 52% |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | MIPI (4 data lanes) , 39 pins |
| Inspänning | 1.8/3.3/16.5/-11V (Typ.)(VCI/VDD3/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av CPT CLAT080WQ65.
CPT CLAT080WQ65 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAT080WQ65 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAT080WQ65 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAT080WQ65-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
CPT CLAT080WQ65 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För CPT CLAT080WQ65 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för CPT CLAT080WQ65 eller andra CPT LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från CPT CLAT080WQ65-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "CLAT080WQ65"
- CPT CLAT080WQ65
- CLAT080WQ65 datablad
- CLAT080WQ65-bild
- CLAT080WQ65 pris
- CLAT080WQ65-distributör

