DJ070IA-07A

| Panelmodell | DJ070IA-07A |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DJ070IA-07A-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 800(RGB)×480 [WVGA] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 152.4(H)×91.44(V) mm |
| Skiss Dim. | 158.4(H)×102.54(V) ×1(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Without Polarizer |
| luminans | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 900:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | - |
| Respons tid | - |
| Visningsvinkel | - |
| Driftläge | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Plattjocklek | 0.50+0.50 mm |
| transmittans | 4.31% (Typ.) |
| Support Färg | 16.7M |
| Ljuskälla | No B/L |
| Ramhastighet | - |
| Pekskärmen | Without |
| D-IC-detalj | COG Suggest HX5238A + HX8660B |
| Gränssnittstyp | Parallel RGB |
| Miljö | Operating Temperature: -30 ~ 80 °C ; Storage Temperature: -40 ~ 90 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX DJ070IA-07A.
INNOLUX DJ070IA-07A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ070IA-07A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ070IA-07A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ070IA-07A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ070IA-07A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ070IA-07A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ070IA-07A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ070IA-07A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DJ070IA-07A"
- INNOLUX DJ070IA-07A
- DJ070IA-07A datablad
- DJ070IA-07A-bild
- DJ070IA-07A pris
- DJ070IA-07A-distributör

