DJ070NA-03A

| Panelmodell | DJ070NA-03A |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DJ070NA-03A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 154.08×85.92 mm |
| Översikt | 164.9×100×6 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Inspänning | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX DJ070NA-03A.
INNOLUX DJ070NA-03A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ070NA-03A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ070NA-03A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ070NA-03A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ070NA-03A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ070NA-03A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ070NA-03A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ070NA-03A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DJ070NA-03A"
- INNOLUX DJ070NA-03A
- DJ070NA-03A datablad
- DJ070NA-03A-bild
- DJ070NA-03A pris
- DJ070NA-03A-distributör

