DJ080EA-01G

| Panelmodell | DJ080EA-01G |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DJ080EA-01G-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 800(RGB)×480 , WVGA |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 174(W)×104.4(H) mm |
| Bezel Opening | 177.4(W)×107.8(H) mm |
| Översiktstorlek | 191.8(W)×120.7(H) ×19.5(D) mm |
| Yta | Antiglare |
| ljusstyrka | 650 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 2000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 16/6 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visa färger | 262K/16.7M 65% (CIE1931) |
| Lamptyp | WLED , With LED Driver |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 370±37g |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) + SPI , 55 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: -40 ~ 85 °C ; Storage Temp.: -40 ~ 95 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX DJ080EA-01G.
INNOLUX DJ080EA-01G är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080EA-01G pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080EA-01G eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080EA-01G-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ080EA-01G är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080EA-01G pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080EA-01G eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080EA-01G-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DJ080EA-01G"
- INNOLUX DJ080EA-01G
- DJ080EA-01G datablad
- DJ080EA-01G-bild
- DJ080EA-01G pris
- DJ080EA-01G-distributör

