DJ080IA-11A

| Panelmodell | DJ080IA-11A |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 1280×720 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DJ080IA-11A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | AAS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 176.64×99.36 mm |
| Översikt | 192.8×116.9 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 70% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6/8-bit) , 40 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX DJ080IA-11A.
INNOLUX DJ080IA-11A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080IA-11A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080IA-11A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080IA-11A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ080IA-11A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080IA-11A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080IA-11A eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080IA-11A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DJ080IA-11A"
- INNOLUX DJ080IA-11A
- DJ080IA-11A datablad
- DJ080IA-11A-bild
- DJ080IA-11A pris
- DJ080IA-11A-distributör

