DJ080NA-03D

| Panelmodell | DJ080NA-03D |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,8.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| DJ080NA-03D-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 176.64×99.36 mm |
| Översikt | 192.8×116.9×6.7 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 50% |
| Respons tid | 10/15 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/60/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 50 pins |
| Inspänning | 3.3/10.4/16.0/-7.0V (Typ.)(DVDD/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX DJ080NA-03D.
INNOLUX DJ080NA-03D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080NA-03D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080NA-03D eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080NA-03D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX DJ080NA-03D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX DJ080NA-03D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX DJ080NA-03D eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX DJ080NA-03D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "DJ080NA-03D"
- INNOLUX DJ080NA-03D
- DJ080NA-03D datablad
- DJ080NA-03D-bild
- DJ080NA-03D pris
- DJ080NA-03D-distributör

