ET028QV01-K
| Panelmodell | ET028QV01-K |
|---|---|
| Panel varumärke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 240×320 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ET028QV01-K-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | ET028QV |
| Nyckelord Desc. | 2.8 inch, 240*320, 50pins, 700nits, MCU/TTL/SPI interface, TFT Module |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, High Brightness LCD, Sunlight Readable LCD, IPS LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 240×320 |
| Bildförhållande | 3:4 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 43.2 (W) × 57.6 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 50.5 (W) × 69.7 (H) mm |
| Max. Djup | 2.6 mm |
| LC-familjen | IPS Family |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 700 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 65K/262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | CPU/RGB/SPI |
| Gränssnittspinnar | 50 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Eurotech ET028QV01-K.
Eurotech ET028QV01-K är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET028QV01-K pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET028QV01-K eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET028QV01-K-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET028QV01-K är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET028QV01-K pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET028QV01-K eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET028QV01-K-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ET028QV01-K"
- Eurotech ET028QV01-K
- ET028QV01-K datablad
- ET028QV01-K-bild
- ET028QV01-K pris
- ET028QV01-K-distributör
