ET028VG01-O
| Panelmodell | ET028VG01-O |
|---|---|
| Panel varumärke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,2.8 inch, 480×640 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ET028VG01-O-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Serier | ET028VG01 |
| Nyckelord Desc. | 2.8 inch, 480(RGB) X 640, 35pins, 250nits, RGB 18bit interface, TFT Module, Color:262K |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD, Wide Temperature LCD, IPS LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 480×640 |
| Bildförhållande | 4:3 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 42.12 (W) × 56.16 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 50 (W) × 69.2 (H) mm |
| Max. Djup | 2.5 mm |
| LC-familjen | IPS Family |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 250 (Min.) |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | Symmetry |
| Färgbelopp | 262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | TTL |
| Gränssnittspinnar | 35 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Eurotech ET028VG01-O.
Eurotech ET028VG01-O är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET028VG01-O pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET028VG01-O eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET028VG01-O-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET028VG01-O är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET028VG01-O pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET028VG01-O eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET028VG01-O-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ET028VG01-O"
- Eurotech ET028VG01-O
- ET028VG01-O datablad
- ET028VG01-O-bild
- ET028VG01-O pris
- ET028VG01-O-distributör
