ET030QV01-D
| Panelmodell | ET030QV01-D |
|---|---|
| Panel varumärke | Eurotech |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.0 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| ET030QV01-D-pris | Begär pris och ledtid |
| Systemkategori | LCD/OLED/EPD Flat Panel > TFT-LCD Panel |
| Nyckelord Desc. | 3.0 inch, 960*240, 39pins, RGB interface, 450nits, TFT module, TN |
| Produktklass | Graphic LCD Display |
| Produktetiketter | Color TFT-LCD |
| Panelsammansättning | LCM |
| Upplösning | 320×240 |
| Bildförhållande | 16:9 (W:H) |
| Formfaktor | Flat Rectangle |
| Aktivt område | 65.31 (W) × 36.84 (H) mm (A.A) |
| Outline Dimension | 75.31 (W) × 43.44 (H) mm |
| Max. Djup | 2.6 mm |
| LC-familjen | TN |
| polarisator | Transmissive |
| ljusstyrka | 450 (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 400:1 (Typ.) |
| Visningsvinkel | 60/60/60/50 (L/R/U/D) |
| Visar riktning | 9 o'clock |
| Färgbelopp | 262K |
| Typ av bakgrundsbelysning | WLED |
| Gränssnittstyp | Serial RGB |
| Gränssnittspinnar | 39 Pins |
| Pekskärmen | Without |
| Drifttemp. | -20 ~ 70 °C |
| Lagringstemperatur. | -30 ~ 80 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Eurotech ET030QV01-D.
Eurotech ET030QV01-D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET030QV01-D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET030QV01-D eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET030QV01-D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Eurotech ET030QV01-D är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Eurotech ET030QV01-D pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Eurotech ET030QV01-D eller andra Eurotech LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Eurotech ET030QV01-D-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "ET030QV01-D"
- Eurotech ET030QV01-D
- ET030QV01-D datablad
- ET030QV01-D-bild
- ET030QV01-D pris
- ET030QV01-D-distributör
