FG030562DSSWBG02

| Panelmodell | FG030562DSSWBG02 |
|---|---|
| Panel varumärke | Data Image |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,3.5 inch, 320×240 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| FG030562DSSWBG02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 70.08×52.56 mm |
| Översikt | 77.8×64.5×3.2 mm |
| Yta | Antiglare |
| Kontrastförhållande | 200:1 (Min.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 15/35 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 3S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | Digital RGB (8/24-bit) + SPI, CCIR601/656 , 64 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av Data Image FG030562DSSWBG02.
Data Image FG030562DSSWBG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG030562DSSWBG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG030562DSSWBG02 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG030562DSSWBG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Data Image FG030562DSSWBG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För Data Image FG030562DSSWBG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för Data Image FG030562DSSWBG02 eller andra Data Image LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från Data Image FG030562DSSWBG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "FG030562DSSWBG02"
- Data Image FG030562DSSWBG02
- FG030562DSSWBG02 datablad
- FG030562DSSWBG02-bild
- FG030562DSSWBG02 pris
- FG030562DSSWBG02-distributör

