HSD070I651-F02-02991

| Panelmodell | HSD070I651-F02-02991 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD070I651-F02-02991-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 154.08×86.58 mm |
| Översikt | 162.6×96.6 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | Full color , CIE1931 49% |
| Respons tid | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Signalgränssnitt | Analog RGB , 26 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0/15/-10V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD070I651-F02-02991.
HannStar HSD070I651-F02-02991 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070I651-F02-02991 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070I651-F02-02991 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070I651-F02-02991-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD070I651-F02-02991 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070I651-F02-02991 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070I651-F02-02991 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070I651-F02-02991-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD070I651-F02-02991"
- HannStar HSD070I651-F02-02991
- HSD070I651-F02-02991 datablad
- HSD070I651-F02-02991-bild
- HSD070I651-F02-02991 pris
- HSD070I651-F02-02991-distributör

