HSD070IDW1-A00

| Panelmodell | HSD070IDW1-A00 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-A00-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×86.64 mm |
| Översikt | 165×104×5.4 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.2M (6-bit / 6-bit + FRC) |
| Respons tid | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 3S7P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | TTL (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Inspänning | 3.0/10.0/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD070IDW1-A00.
HannStar HSD070IDW1-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW1-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW1-A00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW1-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD070IDW1-A00 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW1-A00 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW1-A00 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW1-A00-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD070IDW1-A00"
- HannStar HSD070IDW1-A00
- HSD070IDW1-A00 datablad
- HSD070IDW1-A00-bild
- HSD070IDW1-A00 pris
- HSD070IDW1-A00-distributör
