HSD070IDW1-A23-0299

| Panelmodell | HSD070IDW1-A23-0299 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW1-A23-0299-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 153.6×86.64 mm |
| Översikt | 162.5×97.89 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 500:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K/16.7M (6-bit / 6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 49% |
| Respons tid | 5/20 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , 60 pins |
| Inspänning | 3.0/10.0/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD070IDW1-A23-0299.
HannStar HSD070IDW1-A23-0299 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW1-A23-0299 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW1-A23-0299 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW1-A23-0299-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD070IDW1-A23-0299 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW1-A23-0299 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW1-A23-0299 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW1-A23-0299-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD070IDW1-A23-0299"
- HannStar HSD070IDW1-A23-0299
- HSD070IDW1-A23-0299 datablad
- HSD070IDW1-A23-0299-bild
- HSD070IDW1-A23-0299 pris
- HSD070IDW1-A23-0299-distributör

