HSD070IDW5-A10-0299

| Panelmodell | HSD070IDW5-A10-0299 |
|---|---|
| Panel varumärke | HannStar |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7 inch, 800×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HSD070IDW5-A10-0299-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 800(RGB)×480 (WVGA) |
| Aktivt område (mm) | 157.2 × 82.32 (H×V) |
| Bezel Area (mm) | - |
| luminans | 0 (cd/m²) |
| Visningsvinkel | 75/75/60/70 (Typ.)(CR≥10) |
| Bra utsikt på | 6 o'clock |
| Glas tjocklek | 0.40+0.40 mm |
| Färgdjup | 262K/16.7M 53% (CIE1931) |
| Massa | - |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 165 × 90.42 × 0.8 (H×V×D) |
| Behandling | With Polarizer |
| Kontrastförhållande | 500 : 1 (Typ.) (TM) |
| Arbetsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Svar | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) ms |
| transmissivitet | 5.07% (Typ.)(with Polarizer) |
| bakgrundsbelysning | No B/L |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | Parallel RGB (1 ch, 6/8-bit) , Connector , 60 pins |
| Spänningsmatning | 3.0/10.0/15/-7V (Typ.)(VCC/AVDD/VGH/VGL) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -30 ~ 80 °C Operating Temp.: -20 ~ 70 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av HannStar HSD070IDW5-A10-0299.
HannStar HSD070IDW5-A10-0299 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW5-A10-0299 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW5-A10-0299 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW5-A10-0299-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
HannStar HSD070IDW5-A10-0299 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För HannStar HSD070IDW5-A10-0299 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för HannStar HSD070IDW5-A10-0299 eller andra HannStar LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från HannStar HSD070IDW5-A10-0299-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HSD070IDW5-A10-0299"
- HannStar HSD070IDW5-A10-0299
- HSD070IDW5-A10-0299 datablad
- HSD070IDW5-A10-0299-bild
- HSD070IDW5-A10-0299 pris
- HSD070IDW5-A10-0299-distributör

