HT201V01-100

| Panelmodell | HT201V01-100 |
|---|---|
| Panel varumärke | BOE |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,20.1 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| HT201V01-100-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 408×306 mm |
| Översikt | 448.6×339.6 mm |
| Yta | Antiglare (Haze 25%), Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (8-bit) |
| Respons tid | 8/8 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 75/75/70/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 6 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | TTL (1 ch, 8-bit) , 50 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av BOE HT201V01-100.
BOE HT201V01-100 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE HT201V01-100 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE HT201V01-100 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE HT201V01-100-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
BOE HT201V01-100 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För BOE HT201V01-100 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för BOE HT201V01-100 eller andra BOE LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från BOE HT201V01-100-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "HT201V01-100"
- BOE HT201V01-100
- HT201V01-100 datablad
- HT201V01-100-bild
- HT201V01-100 pris
- HT201V01-100-distributör

