LM156LF1L03

| Panelmodell | LM156LF1L03 |
|---|---|
| Panel varumärke | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF1L03-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1920(RGB)×1080 (FHD) |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område (mm) | 344.16 × 193.59 (H×V) |
| Kontur (mm) | 359.5 × 223.8 × 3.2 (H×V×D) |
| Bezel Area (mm) | - |
| Behandling | Antiglare, Hard coating (3H) |
| luminans | 250 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1000 : 1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 85/85/85/85 (Typ.)(CR≥10) |
| Svar | 25 (Typ.)(Tr+Tf) ms |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Arbetsläge | FFS, Normally Black, Transmissive |
| Färgdjup | 262K 45% (CIE1931) |
| bakgrundsbelysning | WLED , 10K hours , With LED Driver |
| Skissform | Slim (PCBA Flat, Depth ≤3.2mm) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | eDP (2 Lanes) , Connector , 30 pins |
| Spänningsmatning | 3.3V (Typ.) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -20 ~ 60 °C Operating Temp.: 0 ~ 50 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PANDA LM156LF1L03.
PANDA LM156LF1L03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LM156LF1L03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LM156LF1L03 eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LM156LF1L03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PANDA LM156LF1L03 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LM156LF1L03 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LM156LF1L03 eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LM156LF1L03-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM156LF1L03"
- PANDA LM156LF1L03
- LM156LF1L03 datablad
- LM156LF1L03-bild
- LM156LF1L03 pris
- LM156LF1L03-distributör
