LM156LF3L01

| Panelmodell | LM156LF3L01 |
|---|---|
| Panel varumärke | PANDA |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,15.6 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LM156LF3L01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 344.16×193.59 mm |
| Yta | Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 45% |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Tf) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | eDP (2 Lanes) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av PANDA LM156LF3L01.
PANDA LM156LF3L01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LM156LF3L01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LM156LF3L01 eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LM156LF3L01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
PANDA LM156LF3L01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För PANDA LM156LF3L01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för PANDA LM156LF3L01 eller andra PANDA LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från PANDA LM156LF3L01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM156LF3L01"
- PANDA LM156LF3L01
- LM156LF3L01 datablad
- LM156LF3L01-bild
- LM156LF3L01 pris
- LM156LF3L01-distributör

