LM238WF1-SLK1

| Panelmodell | LM238WF1-SLK1 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,23.8 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LM238WF1-SLK1-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Aktivt område | 527.04×296.46 mm |
| Översikt | 543×317.4×11.7 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 16.7M (6-bit + Hi-FRC) , CIE1931 72% |
| Respons tid | 14 (Typ.)(G to G) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 18S2P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (2 ch, 8-bit) , 30 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LM238WF1-SLK1.
LG Display LM238WF1-SLK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LM238WF1-SLK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LM238WF1-SLK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LM238WF1-SLK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LM238WF1-SLK1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LM238WF1-SLK1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LM238WF1-SLK1 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LM238WF1-SLK1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM238WF1-SLK1"
- LG Display LM238WF1-SLK1
- LM238WF1-SLK1 datablad
- LM238WF1-SLK1-bild
- LM238WF1-SLK1 pris
- LM238WF1-SLK1-distributör

