LM64P70

| Panelmodell | LM64P70 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | FSTN-LCD ,8.5 inch, 640×480 |
| Paneltyp | FSTN-LCD |
| LM64P70-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | STN, Black/White (Negative), Transmissive |
| Aktivt område | 172.77×129.57 mm |
| Översikt | 257×158.5 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | 13:1 (Typ.) |
| Visa färger | Monochrome |
| Respons tid | 250/150 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 25/25/10/20 (Typ.)(CR≥4) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel Data (4-bit) , 14 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LM64P70.
SHARP LM64P70 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64P70 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64P70 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64P70-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LM64P70 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64P70 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64P70 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64P70-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM64P70"
- SHARP LM64P70
- LM64P70 datablad
- LM64P70-bild
- LM64P70 pris
- LM64P70-distributör

