LM64P722

| Panelmodell | LM64P722 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | FSTN-LCD ,9.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | FSTN-LCD |
| LM64P722-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | STN, Transmissive |
| Aktivt område | 191.97×143.97 mm |
| Översikt | 263.5×169 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | Monochrome |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Without Driver |
| Signalgränssnitt | Parallel Data (4-bit) , 15 pins |
| Inspänning | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LM64P722.
SHARP LM64P722 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64P722 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64P722 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64P722-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LM64P722 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LM64P722 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LM64P722 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LM64P722-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LM64P722"
- SHARP LM64P722
- LM64P722 datablad
- LM64P722-bild
- LM64P722 pris
- LM64P722-distributör

