LP140WF5-SPK3

| Panelmodell | LP140WF5-SPK3 |
|---|---|
| Panel varumärke | LG Display |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,14 inch, 1920×1080 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LP140WF5-SPK3-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 1920(RGB)×1080 [FHD] |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 309.31(H)×173.99(V) mm |
| Skiss Dim. | - |
| luminans | - |
| Kontrastförhållande | 700:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 25 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Min.)(CR≥10) |
| Driftläge | AH-IPS, Normally Black, Transmissive |
| Support Färg | 262K |
| Ljuskälla | WLED , With LED Driver |
| Form Style | - |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | - |
| Gränssnittstyp | 30 pins eDP (2 Lanes) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av LG Display LP140WF5-SPK3.
LG Display LP140WF5-SPK3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPK3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPK3 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPK3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
LG Display LP140WF5-SPK3 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För LG Display LP140WF5-SPK3 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för LG Display LP140WF5-SPK3 eller andra LG Display LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från LG Display LP140WF5-SPK3-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LP140WF5-SPK3"
- LG Display LP140WF5-SPK3
- LP140WF5-SPK3 datablad
- LP140WF5-SPK3-bild
- LP140WF5-SPK3 pris
- LP140WF5-SPK3-distributör

