LQ070T5CR01

| Panelmodell | LQ070T5CR01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ070T5CR01-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 154.08×87.05 mm |
| Översikt | 170×104 mm |
| Yta | Antiglare, Antireflection |
| Kontrastförhållande | 60:1 (Min.) |
| Visa färger | Full color |
| Respons tid | 30/50 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 65/65/50/65 (Typ.)(CR≥5) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | 1 pcs CCFL Embedded (Inverter) |
| Signalgränssnitt | Analog RGB + Composite Video (NTSC/PAL) , 28 pins |
| Inspänning | 8.0±1.0V |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ070T5CR01.
SHARP LQ070T5CR01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ070T5CR01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ070T5CR01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ070T5CR01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070T5CR01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ070T5CR01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ070T5CR01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ070T5CR01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ070T5CR01"
- SHARP LQ070T5CR01
- LQ070T5CR01 datablad
- LQ070T5CR01-bild
- LQ070T5CR01 pris
- LQ070T5CR01-distributör

