LQ070T5DG03A

| Panelmodell | LQ070T5DG03A |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,7.0 inch, 480×234 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ070T5DG03A-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | Transmissive |
| Översikt | 167×93 mm |
| Yta | |
| Kontrastförhållande | |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | |
| Visningsvinkel | |
| Lamptyp | WLED |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ070T5DG03A.
SHARP LQ070T5DG03A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ070T5DG03A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ070T5DG03A eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ070T5DG03A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ070T5DG03A är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ070T5DG03A pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ070T5DG03A eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ070T5DG03A-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ070T5DG03A"
- SHARP LQ070T5DG03A
- LQ070T5DG03A datablad
- LQ070T5DG03A-bild
- LQ070T5DG03A pris
- LQ070T5DG03A-distributör

