LQ104V1DC41

| Panelmodell | LQ104V1DC41 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DC41-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 265×195×11.2 mm |
| Yta | Clear, Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 300:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 20/40 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/40/70 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Lamptyp | No B/L |
| Signalgränssnitt | Parallel RGB (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3/5.0V (Typ.)(VCC) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ104V1DC41.
SHARP LQ104V1DC41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DC41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DC41 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DC41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DC41 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DC41 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DC41 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DC41-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ104V1DC41"
- SHARP LQ104V1DC41
- LQ104V1DC41 datablad
- LQ104V1DC41-bild
- LQ104V1DC41 pris
- LQ104V1DC41-distributör
