LQ104V1DG66

| Panelmodell | LQ104V1DG66 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG66-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 211.2×158.4 mm |
| Översikt | 230×180.2×11 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (3H), Antireflection |
| Kontrastförhållande | 600:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) |
| Respons tid | 4/12 (Typ.)(Tr/Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 2 strings WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) , 31 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ104V1DG66.
SHARP LQ104V1DG66 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG66 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG66 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG66-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG66 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG66 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG66 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG66-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ104V1DG66"
- SHARP LQ104V1DG66
- LQ104V1DG66 datablad
- LQ104V1DG66-bild
- LQ104V1DG66 pris
- LQ104V1DG66-distributör

