LQ104V1DG74

| Panelmodell | LQ104V1DG74 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,10.4 inch, 640×480 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ104V1DG74-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 640(RGB)×480 , VGA |
| Visningsområde | 211.2(W)×158.4(H) mm |
| Översiktstorlek | 227.3(W)×177.5(H) mm |
| ljusstyrka | 450 cd/m² (Typ.) |
| Visningsvinkel | 80/80/65/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | 6 o'clock |
| Visa färger | 262K |
| Frekvens | 60Hz |
| Vikt | 500g |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Yta | - |
| Kontrastförhållande | 800:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Respons tid | 35 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamptyp | WLED , 50K hours |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | CMOS (1 ch, 6-bit) |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ104V1DG74.
SHARP LQ104V1DG74 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG74 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG74 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG74-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ104V1DG74 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ104V1DG74 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ104V1DG74 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ104V1DG74-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ104V1DG74"
- SHARP LQ104V1DG74
- LQ104V1DG74 datablad
- LQ104V1DG74-bild
- LQ104V1DG74 pris
- LQ104V1DG74-distributör

