LQ121X3LG02

| Panelmodell | LQ121X3LG02 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.1 inch, 1024×768 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ121X3LG02-pris | Begär pris och ledtid |
| Visningsläge | TN, Normally White, Transmissive |
| Aktivt område | 245.76×184.32 mm |
| Översikt | 259×205×8 mm |
| Yta | Antiglare, Hard coating (2H) |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) |
| Visa färger | 262K (6-bit) , CIE1931 40% |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 70/70/50/60 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Frekvens | 60Hz |
| Lamptyp | 8S5P WLED Without Driver |
| Signalgränssnitt | LVDS (1 ch, 6-bit) , 20 pins |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ121X3LG02.
SHARP LQ121X3LG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ121X3LG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ121X3LG02 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ121X3LG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ121X3LG02 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ121X3LG02 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ121X3LG02 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ121X3LG02-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ121X3LG02"
- SHARP LQ121X3LG02
- LQ121X3LG02 datablad
- LQ121X3LG02-bild
- LQ121X3LG02 pris
- LQ121X3LG02-distributör
