LQ123B5RW01

| Panelmodell | LQ123B5RW01 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,12.3 inch, 1440×540 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| LQ123B5RW01-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelnummer | 1440(RGB)×540 |
| Aktivt område (mm) | 291.6 × 109.35 (H×V) |
| Bezel Area (mm) | 296.2 × 113.35 (H×V) |
| luminans | 690 (Typ.)(cd/m²) |
| Visningsvinkel | 80/80/80/80 (Typ.)(CR≥10) |
| Bra utsikt på | Symmetry |
| Färgdjup | 16.7M 72% (CIE1931) |
| Massa | 720g (Max.) |
| Uppdateringsfrekvens | 60Hz |
| Arrangemang | RGB Vertical Stripe |
| Kontur (mm) | 311.4 × 130.2 × 19.7 (H×V×D) |
| Behandling | - |
| Kontrastförhållande | 1700 : 1 (Typ.) (TM) |
| Arbetsläge | ASV, Normally Black, Transmissive |
| Svar | 15 (Typ.)(Tr+Td); 80 (Typ.)(G to G) ms |
| bakgrundsbelysning | 12S4P WLED , 10K hours , No Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signaltyp | RSDS (1 Channel) , Connector , 64 pins |
| Spänningsmatning | 3.3/6.37/-6.37V (Typ.)(VDD/AVDDP/AVDDM) |
| Max. betyg | Storage Temp.: -40 ~ 90 °C Operating Temp.: -30 ~ 85 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ123B5RW01.
SHARP LQ123B5RW01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123B5RW01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123B5RW01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123B5RW01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ123B5RW01 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123B5RW01 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123B5RW01 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123B5RW01-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ123B5RW01"
- SHARP LQ123B5RW01
- LQ123B5RW01 datablad
- LQ123B5RW01-bild
- LQ123B5RW01 pris
- LQ123B5RW01-distributör

