LQ123Z1JX31

| Panelmodell | LQ123Z1JX31 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.3 inch, 2880×1920 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ123Z1JX31-pris | Begär pris och ledtid |
| Pixelformat | 2880(RGB)×1920 |
| Konfiguration | RGB Vertical Stripe |
| Aktivt område | 259.2(H)×172.8(V) mm |
| Skiss Dim. | 263.2(H)×184.1(V) ×4.7(D) mm |
| Bezel Area | - |
| Behandling | Glare (Haze 0%), Hard coating (3H) |
| luminans | 400 cd/m² (Typ.) |
| Kontrastförhållande | 1500:1 (Typ.) (TM) |
| Visa riktning | Symmetry |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Driftläge | IPS, Normally Black |
| Support Färg | 16.7M 71% (CIE1931) |
| Ljuskälla | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Form Style | Slim (PCBA Bent, Depth ≤3.0mm) |
| Ramhastighet | 60Hz |
| Pekskärmen | Without |
| Gränssnittstyp | 40 pins eDP (4 Lanes) , Connector |
| Strömförsörjning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temperature: 0 ~ 50 °C ; Storage Temperature: -25 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ123Z1JX31.
SHARP LQ123Z1JX31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123Z1JX31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123Z1JX31 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123Z1JX31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ123Z1JX31 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ123Z1JX31 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ123Z1JX31 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ123Z1JX31-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ123Z1JX31"
- SHARP LQ123Z1JX31
- LQ123Z1JX31 datablad
- LQ123Z1JX31-bild
- LQ123Z1JX31 pris
- LQ123Z1JX31-distributör

