LQ125D1JW33

| Panelmodell | LQ125D1JW33 |
|---|---|
| Panel varumärke | SHARP |
| descrition | IGZO TFT-LCD ,12.5 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | IGZO TFT-LCD |
| LQ125D1JW33-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Visningsområde | 276.48(W)×155.52(H) mm |
| ljusstyrka | - |
| Visningsvinkel | 88/88/88/88 (Typ.)(CR≥10) |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Visa färger | 16.2M |
| Frekvens | 60Hz |
| Formstil | - |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Bezel Opening | - |
| Kontrastförhållande | 1000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsläge | IPS, Normally Black, Transmissive |
| Respons tid | 30 (Typ.)(Tr+Td) |
| Lamptyp | WLED , 15K hours , With LED Driver |
| Pekskärm | Without |
| Signalgränssnitt | eDP (4 Lanes) , 40 pins , Connector |
| Inspänning | 3.3V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av SHARP LQ125D1JW33.
SHARP LQ125D1JW33 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125D1JW33 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125D1JW33 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125D1JW33-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
SHARP LQ125D1JW33 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För SHARP LQ125D1JW33 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för SHARP LQ125D1JW33 eller andra SHARP LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från SHARP LQ125D1JW33-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "LQ125D1JW33"
- SHARP LQ125D1JW33
- LQ125D1JW33 datablad
- LQ125D1JW33-bild
- LQ125D1JW33 pris
- LQ125D1JW33-distributör
